Cennik

Naszym klientom oferujemy indywidualne formy rozliczenia, dostosowane do potrzeb. Mamy świadomość, że promocja firmy w Internecie to tylko część kosztów związanych z marketingiem, dlatego chcemy być Państwa partnerem w rozwoju biznesu, oferując atrakcyjne ceny. Jesteśmy otwarci na negocjacje i wspólne wypracowanie najlepszej oferty. Nasze usługi kierowane są do każdej firmy niezależnie od jej wielkości – promujemy zarówno lokalne jednoosobowe działalności, jak również średnie i duże przedsiębiorstwa.

 

Szczegółowy cennik pozycjonowania do pobrania

 

Naszym klientom oferujemy następujące modele rozliczenia:

Flat Fee + Success Fee – Opłata stała + Rozliczenie za wynik

Płatność rozliczana jest w zależności od zajmowanej przez pozycjonowaną stronę pozycji. Rozliczenie związane jest z  pojawieniem się wyników tylko na pierwszej stronie wyszukań (pozycje od 1-10), z podziałem cenowym na poszczególne pozycje. Opłata stała, stanowiąca część rozliczenia, inwestowana jest w Państwa witrynę. Wraz z fakturą otrzymują Państwo szczegółowy raport z wykonanych działań.

Flat Fee – Opłata stała

W tym modelu rozliczenia Państwa faktura ma co miesiąc stałą wartość. Model ten jest korzystny ze względu na możliwość prowadzenia kompleksowych działań prowadzących do zwiększenia widoczności strony www w wyszukiwarce. Pozwala na pozycjonowanie większej ilości słów kluczowych, jak również możliwość ich zmiany w trakcie trwania umowy. Po zakończeniu każdego miesiąca współpracy przesyłamy naszym klientom raport z wykonanych działań i efektów.

Rozliczenie za ruch na stronie

Płatność związana jest z ruchem pochodzącym z wyszukań organicznych – rozliczana w ramach pozyskania wejść użytkowników z wyszukiwarek internetowych. Model rozliczenia jest bardzo efektywny, szczególnie dla sklepów internetowych bądź serwisów typu Web 2.0. W tym modelu rozliczenia płacą Państwo niską, stałą opłatę (już od 399 zł) oraz opłatę związaną z przejściami z wyszukiwarek (już od 30 gr). W tym modelu pozycjonujemy całą ofertę Państwa firmy, np. w przypadku sklepów internetowych promujemy wszystkie produkty nie zależnie od ich ilości.

Skontaktuj się z nami dobierzemy najlepszą ofertę cenową dla Twojej strony.

Kontakt
+48 602 61 33 90
Do góry