Pozycjonowanie – pytania i odpowiedzi

Pozycjonowanie – pytania i odpowiedzi

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron www jest to proces polegający na podniesieniu pozycji w wyszukiwarce. Wyniki wyszukania generowane są na podstawie algorytmu opracowanego przez twórców wyszukiwarek internetowych. Zasady działania algorytmu nie są w pełni znane i pozostają ścisłą tajemnicą ich twórców. Znane są natomiast sposoby manipulacji algorytmem, w taki sposób, aby konkretne strony www, były wyżej w wynikach wyszukania od pozostałych.

Dlaczego warto inwestować w pozycjonowania swojej strony?

Pozycjonowanie jest jedną z wiodących form marketingu internetowego, wysoka pozycja strony w wynikach wyszukania, pozwala na dotarcie naszych usług do szerokiego grona odbiorców, zwiększając tym samym zyski i zaufanie klientów. Pozwala na wyprzedzenie konkurencji i pozyskanie nowych kontrahentów.

Dla kogo jest pozycjonowanie?

Nie istotne czy prowadzisz małą, lokalną firmę, bloga, stronę hobbystyczną, dużą firmę ogólnopolską – jeżeli posiadasz stronę www i chcesz ją wypromować to pozycjonowanie jest dla Ciebie.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Mamy świadomość, że wydatki związane z pozycjonowaniem stron to w wielu firmach tylko nie wielka część wydatków marketingowych – dlatego oferujemy indywidualne modele rozliczeń i atrakcyjne ceny. Zależy nam na tym, aby ten wydatek zwracał się z nawiązką.

Jak pozycjonujemy?

Pozycjonowanie stron naszych klientów odbywa się możliwie w jak najbardziej naturalny sposób, wszystkie czynności wykonywane są ręcznie bez użycia automatów – wielokrotne testy utwierdziły nas w przekonaniu, że linkowanie tylko z dobrych źródeł przynosi dobre i długotrwałe efekty. Algorytm Google podlega bardzo częstym aktualizacjom, podczas których wiele pozycjonowanych stron traci swoje pozycje – szczególnie w przypadku posługiwania się technikami uznawanymi za „smaperskie”. Dzięki naszemu sposobowi pozycjonowania taka sytuacja nie może mieć miejsca. Oferujemy bezpieczne pozycjonowanie i wysoką jakość naszych usług.

Kontakt
+48 602 61 33 90
Do góry